Ultimate Fighting Zone ir izstrādājis savu apmācības metodi tuvcīņai, pamatojoties uz vairāku tehniku sintēzi, tādu kā IUKKK, Džiu-džitsu, tradicionālajiem cīņas stiliem, klasiskajiem un funkcionālajiem spēka treniņiem.

 

Piecpakāpju, cikliska programma ļauj pakāpeniski sasniegt vislabāko rezultātu: paplašināt savu tehniku daudzveidību, attīstīt nepieciešamās iemaņas, kas ir nepieciešamas cīņā lai nepastāvētu pārslodzes un traumu risks.

 

Cikliskās programmas soļi:

 

  1. Fiziskā sagatavotība
  2. Psiholoģiskā sagatavotība
  3. Tehniskā apmācība
  4. Praktiskais treniņš ( atsevišķo prasmju attīstība līdz automātiskumam sportiskās kaujas ietvaros)
  5. Prakse tuvcīņā (apgūto iemaņu pielietošana tuvcīņā)

 

Mērķtiecīga apmācība tiek veikta saskaņā ar individuālo grafiku un ir pieejama katram, kurš vēlas sasniegt labākus rezultātus.

Katram sportistam, kas strādā saskaņā ar noteikto mērķi, ir atsevišķs fails, kas ir pieejami tiešsaistē un kas ļauj vērot objektīvo progresu, sportiskus sasniegumus, kā arī piefiksēt tehniskus datus.

 

Mēs izmantojam moderna un  daudzfunkcionāla fitnesa centra Capital Gym aprīkotās telpas, vienlaicīgi sekojot tendencēm tuvcīņas sportā, pielāgojot vingrojumu programmu katram sportistam, pamatojoties uz viņa fiziskās sagatavotības līmeņa un faktiskām iemaņām. 

Share