MMA (no angļu val. Mixed Martial Arts) — Jauktā cīņas māksla, iekļauj sevī neskaitāmas tehnikas, tuvcīņas novirzienus un skolas. MMA ir pilna kontakta cīņa ar sitienu tehnikas, satvērienu (klinčs) izmantošanu, kā arī cīņām uz zemes.

Terminu “Mixed Martial Arts” radīja Riks Blūms, Battlecade prezidents, 1995. gadā, vienā no agrajām MMA organizācijām.

Uz doto brīdi šī kustība ir pati skatāmā no cīņu sporta pateicoties milzīgajam arsenālam dažādu tehniku un paņēmienu, kas nav pieejami līdzīga tipa turnīros.

Minimāli drošības noteikumi ļauj rīkot absolūtas cīņas, kas no sāncenšiem prasa universālu sagatavotību, momentālu reakciju, nevainojamu situācijas analīzi, izveiklību un fizisko spēku.

Ultimate Fighting Zone izstrādāja kopīgu metodiku cīnītāju sagatavošanai balstoties uz IUKKK, Džiu-Džitsu, tradicionālajiem tuvcīņas stiliem, klasiskajiem spēka un funkcionālajiem vingrinājumiem tehniku sintēzes pamata.

Mēs koncentrējamies un maksimāli efektīvām un rezultatīvām pieejām, pamatā liekot individuālu pieeju katram cīkstonim, unikāla stila attīstīšanai.

Piecpakāpju, cikliskā programma ļauj sasniegt rezultātu pakāpeniski: paplašināt personīgo tehniku arsenālu, attīstīt iemaņas nepieciešamās cīņās, kā arī dzīvē, lai novērstu pārslodzes un traumas.

Grupas nodarbības ir sadalītas divās plūsmās un būs piemērotas gan tiem, kas vēlas iegūt iemaņas tuvcīņā, gan sportistiem, kas vēlas iet cīņu arēnā.

Mēs piedāvājam pievienoties augsti motivētu, aktīvu cilvēku dzīvei, attīstīt veiklību un spēku, nostiprināt garu un ķermeni, iegūt unikālu pieredzi un iegūt jaunus draugus!

Share