Sveicinām Jūs jauktās cīņas mākslas sagatavošanas centra Ultimate Fighting Zone vietnē!

 

UFZ metodiskā skola sevī iekļauj sitienu tehniku, greplingu, spēka treniņus un nažu cīņas. Treniņi notiek lieliski aprīkotās cīņu kluba “Latvijas Cimdi” zālēs ( Ganību dambis 40 a, Riga, Latvija ).  Mēs darām visu, lai radītu draudzīgu un patīkamu atmosfēru, kurā ir ērti darboties gan iesācējiem, gan arī cilvēkiem ar attiecīgu pieredzi cīņu mākslās.

 

Kluba pamats — komanda IMPACT Šī augošā sporta kustība ir par aktīva un veselīga dzīvesveida izveidošanu.  Mēs cenšamies motivēt cilvēkus nodarboties ar sportu un uzturēt ķermeni labā fiziskā formā. Mūsu kluba komanda ir ieinteresēta labāko rezultātu sasniegšanā. Komandas locekļi trenējas, lai attīstītu tuvcīņas un naču cīņas iemaņas, piedalītos UFZ, MMA, IUKKK, nažu cīņas sacencībās un būt gatavam jebkurai dzīves situācijai.

 

Mēs vadam bezmaksas pasākumus bērniem un pieaugušajiem, vadam atklātos treniņus priekš visiem gribētājiem, kā arī organizējam izbraukuma seminārus.

Mūsu nodarbībās Jūs sagaida efektīvas cīņas tehnikas, interesanta un jauna pieeja treniņu procesam, spēka un funkcionālā sagatavošana.

 

Nodarbības un iemaņas jauktajā cīņas mākslā tas ir Jūsu pamats pārliecībā un gribasspēkā.

Nekas neaudzinās cilvēka raksturu tā, kā tiekšanās pēc uzvaras, vēlme uzvarēt sevi, pārvarēt savas bailes un vājumus.

Ultimate Fighting Zone — tā ir līdzīgi domājošo sabiedrība, kas mīl un ciena sportu.  Mēs — tie, kas izvirza mērķi un sasniedz vēlamo rezultātu.

 

Pievienojaties mūsu rindām!

Veikals

Share